pl
sk
ru
Ochranné rohože pro Vaši podlahu

Chceš se vyhnout poškození podlahy a špatně odstranitelným stopám na jejím povrchu? V tom případě šáhni po moderní a pohodlné podlahové rohože ROBELIT. Rohože dokonale chrání podlahu, současně umožňují její dlouhodobé a bezpečné  používání!

Praktické podlahové rohože jsou nejnovějším výrobkem firmy Robelit, která se od několika lét specializuje v distribuci bezpečných výrobků pro dům, kanceláře a průmysl. Nový produkt Robelitu patří do řady bezpečných produktů Robelitu jako jsou bezpečné sklo, rolex replica watches stříšky a schody pro samostatnou zástavbu.
Rohože Robelit jsou nenahraditelnými produkty chránícími podlahy všude tam, kde jsou vystavené zničení, příliš velké exploataci a zašpinění.Nový produkt Robelitu se úspěšně používá v domácnostech a kancelářích, kde zaručuje komfort a trvalou ochranu povrchu podlahy, co eliminuje velké a působící starosti renovace a samotnou exploataci. Rohože Robelit chrání lakový film podlahy a vnější vrstva podlahy zůstává neporušená.

Polykarbonát doma a v kanceláři
Díky použití polykarbonátu, rohože Robelit se značně liší od jiných tohoto typu produktů trvalosti, velkou mechanickou pevnosti  a odolnosti proti prasknutí. Díky toleranci proti vysokým teplotám ochranné rohože se používají všude tam, kde je podlahové vytápění, bez obav z toho, že by mohlo dojít k deformaci a zničení materiálu. Polykarbonát je materiálem bez vůně a bez toxických příměsí – a proto muže se používat bez obavy o zdraví a bezpečnost uživatelů. Malá tloušťka rohože nenarušuje viditelnost chráněné podlahy a koberce, jemně drsný povrch dává rohoži exklusivní vzhled.

Rohože se velmi dobře hodí pro kabinety, salonky a pokoje našich nejmladších, kde se často používá otáčecí židle a křesla, které ničí podlahu. Po nábytku na kolečkách vznikají na podlaze viditelné, neestetické přeřezání a škrábance. Kromě toho, že má to nepříznivý vliv na vzhled a estetiku povrchu, dodatečně znesnadňuje udržování čistoty.V nabídce firmy Robelit jsou dva druhy ochranných rohoží: rohože s výběžky a hladké. Hladké rohože bez výběžků jsou pro  podlahy tvrdé – dřevěné, laminované anebo keramické. Na spodní vrstvě těchto rohoží je polyuretan, který má vysokou odolnost proti klouzání, co nese dobrou přilnavost rohoží k podkladu.

Pro podlahy s kobercem anebo podlahovou krytinou s dlouhým vlasem jsou vhodnější rohože s výběžky, které  znemožňují jejich posunování po podkladu.

Záruka kvality
Jedině pro tento výrobek platí na trhu desetiletá záruka na rázovou pevnost, díky tomu má důvěru náročné skupiny zákazníku,kterými jsou firmy a instituce, které pečují o komfort a bezpečnost práce a stále častěji vybavují své kanceláře ochrannými materiály.

Cheap IWC Replica

IWC Replica Watches

Cheap Rolex Replique

Replique Montre


Distribuce
Ochranné rohože Robelit jsou v prodeji na území celého státu ve velkoobchodech a stavebních marketech anebo k získání odDuons sale, top quality and 100% same as the original. jiných distributorů firmy Robelit.