pl
sk
ru
Bezpečné sklo

Bezpečné sklo ROBELIT
Od dnešního dne nemusíte už se obávat rozbití skla dveří do pokoje, kuchyně anebo koupelny!

Syntetické sklo ROBELIT to je nejen funkčnost a jednoduchost montáže, ale především bezpečnost používání. Speciální tag heuer carrera replica výrobní postup umožnil získání skla, které se na pohled vůbec neliší od normálního skla, avšak je hodně odolnější proti působení nepříznivých vnějších vlivů, v tom přímému nárazu. Tento efekt byl dosažen díky použití speciálních umělých hmot – polystyrénu a akryluBezpečnost Tvé rodiny je pro Tebe nejdůležitější. Pro nás také
.

Syntetické sklo ROBELIT je garantem toho bezpečí. Je více odolné proti nárazům než minerální sklo, a co je nejdůležitější, když praskne nevznikají odlomky a ostré hrany (proto mu také říkáme bezpečné sklo). Vysoké parametry kvality našeho skla potvrzují technické osvědčení ITB: AT-15-4567/2000 a certifikát shodnosti s evropskou normou PN-EN ISO 14631:2002.

Použití
Sklo ROBELIT pro své vizuální a užitkové přednosti se výborně hodí pro zasklení:
- dveří,
- nábytku,
- sprchovacích kabin,
- mezistěn,
- krytů na lampy,
- závěsných stropů
.Námi nabízené polystyrénové sklo je třeba používat uvnitř budov vzhledem k tomu, že vlivem slunečního světla, a především UV záření,Breitling Replica Watches v polystyrénu vznikají po určité době probarvení, zeslabení zmenšující vizuální efekt. Naproti tomu akrylové sklo (je v naši nabídce) může se bez obavy používat vně budovy.

Údržba
Polystyrénové sklo vyžaduje minimální péči. Stačí teplá voda, houba, měkký hadřík. Nesmí se používat prostředky pro dření, které by mohly poškodit sklo. Hrany se může brousit smirkovým papírem.