pl
sk
ru
Stříšky z nerezové oceli

Jemné a elegantní důrazy Vašeho domu.

Již samotné moderní vzornictví stříšek LIGHTLINE zvedá estetickou a funkční hodnotu vchodu. Typická silueta ve tvaru oblouku a průhledný anebo barevný saténový povrch přitahuje zrak a zve dovnitř.

Nabízené stříšky společně se stěnami jsou to nejkvalitnější výrobky. Použité materiály, které se charakterizují vysokou kvalitou, jako: hliník, akrylové sklo, štíhlé a lehké hliníkové anebo vyrobené z nerezové oceli podpěry působí esteticky, splňují veškeré požadavky náročných zákazníků, majitelů luxusních domů, obchodů, restaurací, vil.


Stříšky Lightline L


Stříška Lightline XL


Stříška Lightline půlkruhovitá


Stříška Lightline vrcholková

Použití akrylového skla ve čtyřech barvách: bezbarvé, satén bílá, satén modrá, satén zelená dává možnost libovolného přizpůsobení našich výrobků k potřebám zákazníka a umožňuje vhodné vkomponování stříšky do celkové  kompozice budovy.

Proč stojí to za to?

Estetika – lehká nosná konstrukce provedená z nerezové oceli, dešťový  a upevněný u stěny hliníkový profil, akrylové sklo dostupné ve čtyřech barvách dává štíhlou linii celé konstrukci. Snadnost aranžace stříšky a stěny v každém prostoru budovy.  Použití zastřešení z ušlechtilé oceli neruší celkovou estetiku celého průčelí budovy.

Trvalost - využití ušlechtilé nerezové oceli, akrylového skla odolného proti působení vnějších účinků a UV záření zvyšuje odolnost proti stárnutí, a také minimalizuje periodickou údržbu. 

Čistota - pryžové těsnění v přistěnovým profilu  vede dešťovou vodu přímo do odtoku.

Rychlost montáže - souprava elementů pro montáž stříšek a stěn je velmi lehká a nevyžaduje velké vynaložení síly. Díky použití západkových spojení nemusíme vrtat otvory v akrylové desce. Speciální zapádkové držáky z nerezové oceli jsou solidní podpěrou pro akrylovou desku. Možnost demontáže západky umožňuje jednoduché čištění celé desky.


Jedno klepnutí – a hotovo!Montáž stříšek LIGHTLINE je velmi jednoduché, stačí jedno „klepnutí”. Po umístění desky z akrylového skla v drážce upevòovací svorka automaticky zacvakne, paj se ji zablokuje lištou z ušlechtilé oceli.


Pokyny pro údržbu

Veškeré elementy z nerezové oceli jsou vyrobené z V2A, a jejich povrch je leštěný jemným brusným papírem (velikost zrna 240).

POZOR!  V určitých podmínkách  „nerezová ušlechtilá ocel” může korodovat, pokud její povrch bude vystaven působení účinků podporujících korozi:
  • extrémně vysoká vlhkost vzduchu s obsahem soli (u moře);
  • velmi znečistěný vzduch v průmyslových oblastech anebo poblíž rušné ulice (kyselé deště);
  • kontakt s chlorovanou vodou (plovárny);
  • používání nástrojů které byly dříve používány pro obrábění oceli;
  • styk se stavební chémii;
  • niebezpečné můžou být také voda obsahující sůl a cementový prach, které se dostanou (kupř. s dešťovou vodou) na elementy konstrukce a usadí se na jejich povrchu.
Čistění může probíhat umýváním jemným prostředkem pro čistění povrchů, může se také používat čistící prostředky pro nerezovou ocel.

POZOR! Povrch z ušlechtilé oceli měl by se čistit ve stejné době jako skleněné povrchy.
Jaeger LeCoultre Replica Watches www.skytime.biz