pl
sk
ru
Misie

" S výrobky firmy Robelit bezpečně” -  je to nejen heslo, ale každodenní práce, díky které značka Robelit se drží na trhu a je tam dobře rozeznávatelná. Zákazníci identifikují tuto firmu s materiály, které jim nabízíme. Stává se, že nezávisle na druhu suroviny který był použitá ve výrobcích - deskách a také jejich charakteristiky, zákazníci si chtějí koupit  „kousek Robelitu”.

Máme dobre poměry s dodavateli a replica watches odběrateli, opírající se na vzájemné důvěře a lojalitě Historie spolupráce s našimi partnery už existuje několik lét, pravidla spolupráce doplňují obchodní smlouvy. Kvalita výrobků a servis udržuje se na vysoké úrovni, co zajišťuje našim zákazníkům komfort působení a „bezpečnost”.


Promujeme naše výrobky pod heslem "S výrobky Robelit bezpečně!" zároveň pro jejich vlastnosti, tak i na jejich shodnost s polskými předpisy.


Našim cílem je, aby naše společnost ROBELIT mohla stále požívat dobré pověsti:

  • dodavatele široké palety výrobků, aktualizované dle potřeb zákazníků,
  • předního dodavatele dokončovacích materiálů z umělých hmot pro stavebnictví na polským a cizím trhu,
  • dodavatele pomáhajícího ve výběru sortimentu, nabízejícího jednotný způsob prezentace prodeje, zásobováním zákazníků expozičními stojany.
Podporujeme naše partnery:
  • organizaci školení pro prodávající našim zákazníkům,
  • periodické návštěvy našich prodejen,
  • pomoc v promočních akcích.
Péče o našeho zákazníka - je to filozofie firmy , z které vyplývá snaha k uspokojení potřeb, přání a očekávání zákazníků.