pl
sk
ru
O firmě

Společnost Robelit była utvořená dne 21 července 1993 roku. Vznikla na bázi firmy BILLDECOR, kde majitelem byl Ireneusz Bill. Společnost byla utvořená na základě smíšeného kapitálu – polského a zahraničního.
 
„ROBELIT” se zabývá prodejem dokončovacích stavebních materiálů z umělých hmot, v rámcích velkoobchodní distribuce. Maloobchodní prodej ponecháváme  našim zákazníkům – odborníkům zabývajícím se individuálními zákazníky. Naše výrobky jsou pro Vás dostupné na území celého Polska v 150 obchodních domech, v asi 200 velkoobchodech, v jejich pobočkách a u našich investičních zákazníků – investorů a stavebních firem, které poskytují služby s využitím našich materiálů. Dodávky materiálů naše firma rozšířila o komplexní technické poradenství včetně montáže za účasti montážních firem spolupracujících se Společnosti.

Naše nabídka obsahuje syntetické polystyrenové sklo jako náhradníka minerálního skla používaného pro zasklívání dveří, v mezistěnách a také zastřešení, jako jsou desky a svitky polyesterové, PCV,  polykarbonátové, akrylové.

Když vybíráme produkty pro distribuci snažíme se, aby odpovídaly očekáváním zákazníků, aby były v nejvyšší možné kvalitě a aby měly pozitivní posudek PZH, technické osvědčení ITB a také aby splňovaly požadavky certifikace.
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu, Częstochowa, XVII. hospodářský oddíl  Celostátního soudního rejstříku, vložka  KRS 0000096884. Základní kapitál společnosti činí 102 000,00 PLN.

Breitling Replica Watches Breitling Replica Patek Philippe Replica www.realreplicawatches.com Replica Watches TAG Heuer Replica Watches www.churchwatch.co.uk Panerai Replica