pl
sk
ru
Polykarbonátové komůrkové desky

Komůrkový polykarbonát je hmotou, která pro své vlastnosti patří k nejvíce univerzálním materiálům spojujících nejvyšší optická a pevnostní parametry s dokonalou termickou izolaci. Můžete jej používat ke sklení nových a renovovaných zastřešení, světlíků, mezistěn.

Tuto hmotu se  používá v průmyslu  mj. ke sklení skleníků,  krytých plováren, šedových střech,Duons sale, top quality and 100% same as the original. průmyslových a sportovních hal, valených klenb, průhledných ozvučnic a v individuálním stavebnictví  mj.  pro terasové krytí střech, markýzy, oranžérie, zimní zahrádky, jako vyplnění balkónových a schodišťových balustrád
muže také instalovat v obyčejných dřevěných anebo kovových okenních rámech s využitím pásky a netvrdnoucích sklářských materiálů. Těsnicí systém muší zajistit možnost pohybu desky (roztahování a krčení) bez ztráty přilnavosti. Firma Robelit má ve své nabídce systém vybavení, který nám umožňuje jednoduchým způsobem montovat polykabonátové desky na vhodně připravených konstrukcích.