pl
sk
ru
Polykarbonátové ochranné podlahové rohože pod židle ka křesla

Proč rohože z polykarbonátu ?

Extrémní  mechanická odolnost, k tomu 10-roční záruka výrobce. Umožňuje to použití velmi tenké rohože,která těsně přiléhá k podlaze anebo ke koberci a současně není žádnou překážkou pro uživatele.

Velmi dobrá průhlednost. Velmi malá tloušťka rohože umožňuje dobrou viditelnost zajištěné podlahy a koberce a jemně drsnýpovrch dává rohoži exklusivní vzhled.

Stabilita. Díky speciálně zpracované spodní vrstvě vzniká tření mezi rohoži a podlahou anebo rohoži a kobercem co vylučuje riziko nežádoucího klouzání rohože po kluzkém povrchu.

Rohož bez výběžků je určená pro tvrdé podlahy (dřevěné, keramické, laminované) a Piaget Replica Watches chrání tyto podlahy před mechanickým poškozením a špínou. Drsný povrch chrání před uklouznutím a zvláštní úprava spodní vrstvy rohože zajišťuje její stabilní polohu na podlaze
 
Rohož s výběžky se ideálně hodí pro zajištění koberce a podlahové krytiny s dlouhým vlasem. Ukotvení stabilizuje rohož na koberci a nepoškozuje jeho povrch.

mata2.jpg

Odolnost proti působení vysoké teploty. Tato vlastnost umožňuje také používání rohoží pro podlahy s podlahovým vytápěním.

Jednotné chemické složení. Polykarbonát na rozdíl od jiných umělých hmot je materiálem bez vůně, zbavený toxických <www.assisesdunet.org příměsí. Tato vlastnost je rekomendaci pro bezpečné používání v obytných místnostech. Rohože z polykarbonátu  nenesou žádné nebezpečí pro alergiky.
mata2.jpg

Ohranné podložky Robelit zajišťují trvalou ochranu vaší podlahy. Použití ochranných podložek chrání podlahu před zašpiněním, oděry a před hrubým mechanickým poškozením.