pl
sk
ru
Systém balustrád Lightline

Elegance v domácnosti
LIGHTLINE® reprezentuje moderní spojení trvalého hliníku, nerezové oceli a vysoce kvalitního akrylového skla. Nejmladším členem skupiny výrobků  LIGHTLINE® je nový systém zábradlí pro interiéry a exteriéry.

V typickým projektu LIGHTLINE®  s charakteristickou ohnutou formou, systém zábradlí spojuje v sobě výjimečné vlastnosti systému dveřních stříšek, a to: bezpečnost, stabilita a funkčnost.

Přesto, že systém zábradlí  LIGHTLINE® se skládá pouze s několika a dokonce jedné skupiny komponentů, je tak pružný ve své struktuře, že odpovídá skoro všem požadavkům:
  • Jako stabilní zábradlí 
  • Jako bezpečné zábradlí (i doma)
  • Jako dekorační element typu ‘francuzsé balkony’ na celé délceoken
  • Jako pečlivě provedené zábradlí na schodištíchKromě toho čtyři barevné opce akrylového skla umožňují novou tvořivost rúzná řešení  (fotografie 1-4):
1.průhledná
2.mátová bílá
3.mátová modrá
4.mátová zelená


Stabilní spojení zajišťující  bezpečnost

Čtyři opce uchycení umožní různé možnosti spojení (schéma 1-4):
1.Podlahové připevnění
2.Regulované čelní připevnění, (kupř. pro okapy anebo  dešťový kanál)
3.Čelní připevnění
4.Regulované čelní-spodní připevnění, (kupř. pro okapy anebo  dešťový kanál)
Za rohem…

Vyhledaná ‘opce rohové konstrukce’ dává výjimečný projektový efekt. Umožňuje to přizpůsobení koncovek oblouků tvořených deskami z akrylového skla do požadovaného úhlu, tvoří se skoro rovnoběžné uzavření. Proto i každodenní  a dokonce nevšední požadavky můžou být splněné podle platného stylu.


Nahoru…
Best Audemars Piguet Replica Watches
Dokonce přechod z vodorovné k šikmé poloze povrchu může se snadno provést s využitím složek systému LIGHTLINE®.Francouzský balkon

Kdo nechce používat svítivý element LIGHTLINE® po celé délce oken, určitě zjisti, že francouzský balkon bude pro ně dekoračním, bezpečným a vhodným řešením.
Francouzský balkon je stabilní díky dvěma držáky přizpůsobenými k práci s velkým zatížením, které jsou připevněné ke každému stojanu.Hliníkové květinové bedničky

Ideálním doplněním technologie. Elegantní květinová hliníková bednička přitahuje zrak,je odolná proti deformacím. Jsou však viditelné i její  ‘vnitřní vlastnosti’. Kupříkladu bednička obsahuje otvor kterým odstraňuje přebytek vody ale současně zadržuje její nezbytné množství potřebné k růstu Vašich rostlin.Osvětlení 

Ukažte ideální podobu Vašeho zábradlí LIGHTLINE® večer a nocí. Každý svítící element se skládá z 21 plochých diod napájených nízkým napětím, osvětlujících Vaše zábradlí. Znalosti technologie LED, náklady na elektřinu v přepočtu na osvětlovací element jsou minimální (méně než 2% vzhledem k tradičním 75 W žárovkám).