pl
sk
ru
O firmě

Společnost Robelit była utvořená dne 21 července 1993 roku. Vznikla na bázi firmy BILLDECOR, kde majitelem byl Ireneusz Bill. Společnost byla utvořená na základě smíšeného kapitálu – polského a zahraničního.
 
„ROBELIT” se zabývá prodejem dokončovacích stavebních materiálů z umělých hmot, v rámcích velkoobchodní distribuce. Maloobchodní prodej ponecháváme  našim zákazníkům – odborníkům zabývajícím se individuálními zákazníky.tag heuer replica Naše výrobky jsou pro Vás dostupné na území celého Polska v 150 obchodních domech, v asi 200 velkoobchodech, v jejich pobočkách a u našich investičních zákazníků – investorů a stavebních firem, které poskytují služby s využitím našich materiálů. Dodávky materiálů naše firma rozšířila o komplexní technické poradenství včetně montáže za účasti montážních firem spolupracujících se Společnosti.

Naše nabídka obsahuje syntetické polystyrenové sklo jako náhradníka minerálního skla používaného pro zasklívání dveří, v mezistěnách a také zastřešení, jako jsou desky a svitky polyesterové, PCV,  polykarbonátové, akrylové.

Když vybíráme produkty pro distribuci snažíme se, aby odpovídaly očekáváním zákazníků,www.tourwatchsea.net aby były v nejvyšší možné kvalitě a aby měly pozitivní posudek PZH, technické osvědčení ITB a také aby splňovaly požadavky certifikace.
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu, Częstochowa, XVII. hospodářský oddíl  Celostátního soudního rejstříku, vložka  KRS 0000096884. Základní kapitál společnosti činí 102 000,00 PLN.